Toplu SMS

Toplu SMS2019-02-05T10:28:43+03:00

Mevcut potansiyel müşterilerinize, ​toplu mesaj göndererek, etkinlik, bilgi ve reklam mesajlarınızı anında iletebildiğiniz yazılım sistemidir.

Temel olarak bir kısa mesajın (SMS) tek tek gönderilmesi yerine, binlerce kişiye aynı anda ve daha ekonomik koşullarda gönderilmesi esasına dayanmaktadır.

Toplu SMS, müşterilerinize yeni bir kampanya duyurmak , bayramlarını ve özel günlerini kutlamak ya da çalışanlarınıza acil bir toplantı duyurusu yapmak gibi birçok iletişim ihtiyacını karşılamanın en etkili, en kolay ve en ekonomik yoludur.

Toplu SMS kullanıcısına, kullanıcı ihtiyaçlarına ve kullanım şekline bağlı olarak, birçok avantaj sağlamaktadır.

SMS diğer iletişim, reklam ya da tanıtım araçlarıyla kıyaslandığında, hızı, ekonomisi, etkisi, raporlanabilmesi ve güvenirliği ile öne çıkmaktadır.

Toplu SMS hedefini bulan bir ok gibidir.

Toplu SMS servisleri ile müşterileriniz nerede olurlarsa olsunlar, GSM kapsama sahası içinde olmaları, mesajınızın doğru zamanda doğru kişiye iletilmesi için yeterlidir.

Sevdiklerinizin doğum gününü hatırlamanız, müşterilerinize taksitini hatırlatmanız gibi küçük ama etkili mesajlar, müşterilerinizle markanız arasındaki iletişimi güçlendirerek müşteri sadakatini arttıracaktır.

Toplu SMS Ekonomiktir.

Toplu SMS Etkilidir.

Toplu SMS Güvenilirdir, Raporlanabilir.

Toplu SMS Müşterilerinize Ulaşmanın En Hızlı Yoludur.

Toplu SMS güçlü alt yapımız ve departmanımız ile, hedef kitlenize doğrudan ulaşmanızı sağlıyoruz…